Olete oodatud!

Nr 1. Pootsi lemmik
hakkliha, sink, pärlsibulad, küüslauk
2018. aastast alates on see pitsa menüüs olnud ja küüslaugusõpru rõõmustanud. Tuntud ka kui 2018. hitt, Argo lemmik ja Aiku lemmik. Selle pitsa võlu on lihtsuses – toitev, krõmpsuv, mõnusa küüslaugulõhnaga.
10,8 EUR
Nr 2. Vahemere amps
kirss-tomat, spinat, feta, oliivid
Selle pitsa retsepti pakkus välja AI. See tähendab, et ta absoluutselt ei vasta sellele, mida AI käest küsiti, aga omal veidral kombel on väga huvitav ja mõnus lahendus. See on lihavaba ja lihtne vegan pitsaks vajadusel muuta – peame läbirääkimisi leti taga.
13,2 EUR
Nr 3. Muhemaa
suitsukana, salaami, seened, oliivid
Kanapitsad on ikka olnud meie klientide lemmikud – muhe ja mahe kooslus, kus miski ei domineeri. Susanna soovitab siia lisada tasuta jalapenot, sest tema meelest on ilma igav. Jalapenot saab tasuta lisada teistelegi ja Susannat üldiselt kuulata ei tasu.
14,8 EUR
Nr 4. Rahulik Rannatee
krevetid, ananass, sinihallitusjuust, päikesekuivatatud tomatid
Aastast aastasse on teine lemmik krevetipitsa – kõik imelised komponendid krevette toetamas. Hoolimata kõigest heast räägib Aimar iga ananassiga pitsa kohta legendi, et… Oot, las ta räägib ise. 
13,4 EUR
Nr 5. Normaalne
hakkliha, salaami, paprika, oliivid
“Tee normaalne pitsa, kus pole seeni ega sibulat,” ütles Susanna isa ja sai ühe normaalse pitsa. 
11,2 EUR
Nr 6. Pühapäev
peekon, šampinjonid, pärlsibul, feta
See ei ole ilmselt üllatus, et pühapäeviti on see pitsa hitt, aga me oleme nõus seda küpsetama ka kolmapäeviti, neljapäeviti ja teistel päevadel. 
14,8 EUR
Vali, kas tellid ∅26cm maitsva pannipitsa või ca ∅32cm õhukese pitsa, mis ei ole nii õhuke kui nimi ütleb. Vaikimisi teeme pannipitsa.
Nõudlikud lapsed leiavad pitsa, millele pole peale juustu ja tomatipasta midagi lisatud.
PS! Kõiki pitsasid on võimalik ka kaasa tellida.
PPS! Müügil muidugi ka kõiksugu karastusjoogid, kerge etanooli sisaldusega beveraažid, eriti heal päeval Aimari koogid-tordid, borš ja kohvikus käsitsi rullitud pelmeenid.
PPPS! Lisatasu eest on võimalik pitsades väikeseid vangerdusi teha.